Ga direct naar inhoud

Organisatie

Medewerkers

Ronald Venrooy - directeur

Hester Wolters - zakelijk leider (met verlof)

Beer Boneschansker - artistiek leider a.i.
b.boneschansker@corrosia.nl

Ellen de Ruiter - zakelijk leider a.i.
e.deruiter@corrosia.nl

Marc Mullenders - hoofd techniek
m.mullenders@corrosia.nl

Niels Runderkamp - coördinator theatertechniek
n.runderkamp@corrosia.nl

Annemieke Schumacher - medewerker techniek

Nina Hillmann - office manager en avonddienst coördinatie
n.hillmann@corrosia.nl

Kelly Jochems - artistieke coördinatie en productie
k.jochems@corrosia.nl

Lourens Formsma - publiekswerker
l.formsma@corrosia.nl

Floortje Schouten - publiekswerker
f.schouten@corrosia.nl

Anne Marije Wilmink - publiekswerker Enter Almere Haven
a.wilmink@corrosia.nl

Sophie Dogterom - marketing en communicatie
s.dogterom@corrosia.nl

Marloes Wieffer - marketing en communicatie
m.wieffer@corrosia.nl

Milou Meier - avonddienst coördinatie en verhuur
m.meier@corrosia.nl

Wilko Schuringa - filmprogrammeur

Fleurie Kloostra - gastcurator Corrosia Expo

Herman van Bostelen - vormgever

Mirjam van der Linden - tekstschrijver

Team avondcoördinatoren
Milou Meier
Digna Papen
Linde Gadellaa
Emillio Valentien
Thamar Deuschle
Anke Portier
Jesse van den Broek
Berlinda Hendrikse
Mart Schalken
Yasmin Falah

Team First Friday
Corrosia is op zoek naar een nieuw First Friday team. Klik hier als je geïnteresseerd bent!

Bestuursleden

Dhr. H. Dijksma (voorzitter)
Mevr. B. Huijbens
Dhr. P. Roelofs
Dhr. T. Minnaert
Dhr. G. Borgdorff (penningmeester)
Dhr. R. Caubo
Mevr. M. Joziasse

De bestuurders voeren hun werkzaamheden onbezoldigd uit. Hiermee voldoet Corrosia aan de voorwaarden gesteld volgens de Wet Normering Topinkomens.