Organisatie

Medewerkers


Ronald Venrooy - directeur
r.venrooy@corrosia.nl

Hester Wolters - zakelijk leider

h.wolters@corrosia.nl


Marc Mullenders -
hoofd techniek
m.mullenders@corrosia.nl

Ramon Verhoeven
- coördinator theatertechniek
r.verhoeven@corrosia.nl


Laurens Kromhout van der Meer - medewerker techniek
Annemieke Schumacher - medewerker techniek

Nina Hillmann - office manager en avonddienst coördinatie
n.hillmann@corrosia.nl

Ciska Borsboom - marketing en communicatie
c.borsboom@corrosia.nl

Sandrijn Myjer - marketing en communicatie
s.myjer@corrosia.nl

Kelly Jochems - artistieke coördinatie, productie en verhuur 
k.jochems@corrosia.nl

Sanne Priem - publiekswerker
s.priem@corrosia.nl

Lourens Formsma - publiekswerker
l.formsma@corrosia.nl

Melissa Duijn - publiekswerker
m.duijn@corrosia.nl

Milou Meier - avonddienst coördinatie
m.meier@corrosia.nl

Wilko Schuringa - filmprogrammeur

Fleurie Kloostra - gastcurator Corrosia Expo

Herman van Bostelen - vormgever

Mirjam van der Linden - tekschrijver

Team avondcoördinatoren

Milou Meier
Joey Touwslager
Marjolijn Handcock
Digna Papen
Linde Gadellaa
Shantay Stern

Stagiaire: Leandra Vleeschhouwer

First Friday team 2017-2018

Eline de Jong - e.dejong@corrosia.nl
Charlotte Luttik - c.luttik@corrosia.nl
Sylvia Molenaar - s.molenaar@corrosia.nl
Roselinde Wijnands - r.wijnands@corrosia.nl

Bestuursleden


Dhr. H. Dijksma (voorzitter)
Mevr. B. Huijbens
Dhr. P. Roelofs
Dhr. T. Minnaert
Dhr. G. Borgdorff (penningmeester)
Dhr. R. Caubo

De bestuurders voeren hun werkzaamheden onbezoldigd uit. Hiermee voldoet Corrosia aan de voorwaarden gesteld volgens de Wet Normering Topinkomens.