Ga direct naar inhoud

Organisatie

Medewerkers

Ronald Venrooy - directeur
r.venrooy@corrosia.nl

Hester Wolters - zakelijk leider
h.wolters@corrosia.nl

Ronald Spanier - zakelijk leider a.i.
r.spanier@corrosia.nl

Marc Mullenders - hoofd techniek
m.mullenders@corrosia.nl

Niels Runderkamp - coördinator theatertechniek
n.runderkamp@corrosia.nl

Annemieke Schumacher - medewerker techniek
Asger Moeselaar - medewerker techniek

Nina Hillmann - office manager en avonddienst coördinatie
n.hillmann@corrosia.nl

Kelly Jochems - artistieke coördinatie en productie
k.jochems@corrosia.nl

Milou Meier - artistieke coördinatie en productie, avonddienst coördinatie en verhuur
m.meier@corrosia.nl

Lourens Formsma - publiekswerker
l.formsma@corrosia.nl

Floortje Schouten - regio coördinator Kunstbende Flevoland
f.schouten@corrosia.nl

Anne Marije Wilmink - publiekswerker Enter Almere Haven
a.wilmink@corrosia.nl

Sophie Dogterom - marketing en communicatie
s.dogterom@corrosia.nl

Marloes Wieffer - marketing en communicatie
m.wieffer@corrosia.nl

Emel Koç - marketing en communicatie algemeen tot 1 november 2020, daarna enkel voor Enter Almere Haven
e.koc@corrosia.nl

Wilko Schuringa - filmprogrammeur

Fleurie Kloostra - gastcurator Corrosia Expo

Herman van Bostelen - vormgever

Mirjam van der Linden - tekstschrijver
Francine van der Wiel - tekstschrijver

Team avondcoördinatoren
Digna Papen
Linde Gadellaa
Anke Portier
Mart Schalken
Yasmin Falah
Robin Orsel

Bestuursleden

Dhr. T. Minnaert (voorzitter)
Mevr. B. Huijbens
Dhr. P. Roelofs
Dhr. G. Borgdorff (penningmeester)

De bestuurders voeren hun werkzaamheden onbezoldigd uit. Hiermee voldoet Corrosia aan de voorwaarden gesteld volgens de Wet Normering Topinkomens.