Organisatie

Medewerkers

Ronald Venrooy - directeur
r.venrooy@corrosia.nl

Hester Wolters - zakelijk leider
(met verlof tot 1.10.2018)
h.wolters@corrosia.nl

Saskia van der Kroef - zakelijk leider a.i.
s.vanderkroef@corrosia.nl

Marc Mullenders -
hoofd techniek
m.mullenders@corrosia.nl

Floris Berendse - coördinator theatertechniek
f.berendse@corrosia.nl

Ramon Verhoeven - medewerker techniek
Laurens Kromhout van der Meer - medewerker techniek
Annemieke Schumacher - medewerker techniek

Nina Hillmann - office manager en avonddienst coördinatie
n.hillmann@corrosia.nl

Sandrijn Myjer - marketing en communicatie
s.myjer@corrosia.nl

Patricia Samwels - marketing en communicatie
p.samwels@corrosia.nl

Kelly Jochems - artistieke coördinatie, productie en verhuur 
k.jochems@corrosia.nl

Lourens Formsma - publiekswerker
l.formsma@corrosia.nl

Floortje Schouten - publiekswerker
f.schouten@corrosia.nl

Milou Meier - avonddienst coördinatie
m.meier@corrosia.nl

Wilko Schuringa - filmprogrammeur

Fleurie Kloostra - gastcurator Corrosia Expo

Herman van Bostelen - vormgever

Mirjam van der Linden - tekstschrijver

Team avondcoördinatoren
Milou Meier
Digna Papen
Linde Gadellaa
Emillio Valentien
Thamar Deuschle
Anke Portier
Maudy Bremer
Jesse van den Broek
Berlinda Hendrikse

Bestuursleden

Dhr. H. Dijksma (voorzitter)
Mevr. B. Huijbens
Dhr. P. Roelofs
Dhr. T. Minnaert
Dhr. G. Borgdorff (penningmeester)
Dhr. R. Caubo
Mevr. M. Joziasse

De bestuurders voeren hun werkzaamheden onbezoldigd uit. Hiermee voldoet Corrosia aan de voorwaarden gesteld volgens de Wet Normering Topinkomens.